Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ультрамодна підвіска .
Матеріал : Ювелірний сплав
Розмір кулона : 1.5*3.8 см.
Загальна довжина : 80 см.
| Основные | |
|---|---|
| Вид изделия | Подвеска |
| Пол | Женский |
| Длина | 800 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Золотистый |
- Цена: 299 ₴




