
Жіночий вузький ремінь шкіряний Dior Діор
550 ₴
- В наявності
+380 (96) 575-74-20
Viber Telegram У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний вузький ремінь з натуральної шкіри,чудово підійде як до костюма, джинсів, брюк,так і доповнить ваш образ з сукнею.
Матеріал: шкіра
Довжина: 115 см
Ширина: 3 см
Колір: білий, бежевий, кава
* колір вказувати в описі до замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип ременя | Вузький |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 110 - 116 см. |
| Длина ремня | 115 мм |
| Ширина ремня | 3 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Двусторонний ремень | Так |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
- Ціна: 550 ₴









