Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий ремень в бежевом кольорі.
Матеріал; штучна шкіра
Колір: бежевий
Довжина: 105
Ширина: 2.4
| Основні | |
|---|---|
| Тип ременя | Пояс |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 102 - 108 см. |
| Длина ремня | 105 мм |
| Ширина ремня | 24 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розмір ременя | 101-110 см |
- Ціна: 280 ₴



