Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрамодна підвіска .
Матеріал : Ювелірний сплав
Розмір кулона : 1.8*2.8 см.
Загальна довжина : 85 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Підвіска |
| Стать | Жіноча |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Золотистий |
- Ціна: 299 ₴










