
Довга підвіска кольє, колір золотистий
299 ₴
- В наявності
- Код: f 0016
+380 (96) 575-74-20
Viber Telegram У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрамодна підвіска .
Матеріал : Ювелірний сплав
Колір: золотистий
Розмір кулона : 1.5*3.8 см.
Загальна довжина : 80 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Підвіска |
| Стать | Жіноча |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Золотистий |
- Ціна: 299 ₴



