Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча на плече, з короткою ручкою та довгим знімним ланцюжком через плече. Має вигляд дуже стильно. Досить містка, помістяться необхідні дрібниці. Закривається на клапан, всередині одне відділення та кишенька.
Матеріал: Натуральна шкіра
Довжина, висота, ширина: 18*15*7
Доповни свій образ аксесуарами:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 550 ₴











