Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрамодна сумочка Furla класичний дизайн, на ланцюжку Завдяки своєму лаконічному дизайну, сумочка дуже добре виглядає, і з джинсами, і з ошатним платтям. Підійде й матиме доречний вигляд з будь-яким образом.
Матеріал: Екошкіра канва
Довжина, висота,ширина: 18*14*8
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 450 ₴





