Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна сумочка із заклепками, кольору рожевий металік.
Матеріал: 100% натуральна італійська шкіра
Місткість: iPad
Тип застежки: Молния
Висота 18 : Довжина 28 : Ширина 8
Знімний регульований ремінець, максимальна довжина: 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vera Pelle |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Трапеція |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Casual |
| Колір | Рожевий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
- Ціна: 1 650 ₴





