Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча VERA PELLE з сап'янової шкіри. Закривається клапаном і на блискавку. Фурнітура золотистого кольору. Усередині одне велике відділення з одним кишенями і відділення на блискавці. У комплекті знімний регульований ремінь.
Матеріал: 100% натуральна шкіра
Місткість: iPad
Тип застежки: Молния
Висота 18 : Довжина 24 : Ширина 9
Знімний регульований ремінець, максимальна довжина: 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vera Pelle |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 600 ₴





